Říjen 2023

Zdravíme tě,

když začne přituhovat, tak nejlepší nápad je se obklopit přáteli. A jít třeba do divadla. Jednak se tam topí a jednak člověku vždycky někdo dýchá na krk. Chceš se zahřát? Tak za námi dojdi na impro, budou dušičky, vyvolávání duchů už pilně cvičíme. Hádáš správně, tento měsíc bude tématický, tak si nás nenech ujít!

MÁŠ MAPU?

V naší cestě směle postupujeme vpřed. Nic nás nezastaví. Máme směr, chytáme vítr a jak řekl Ceasar, kostky jsou vrženy. Neboj se i ty použít mapu, a vrhni se tak s námi do improvod plných dobrodružství. Šplouchá-li ti lehce na maják, jen dobře. Výborně mezi nás zapadneš. A poklad může být i tvůj!

DUŠIČKOVÁ

Padá mlha, něco si přej. 

Mrtvé nevzbudíš, v nebi je hej. 

Z pekla přec cesta nevede ven, 

to jen je marný hříšníkův sen. 

Však jednou za rok, když dušičkový je čas, 

duše umrlců zaslechnou krákavý hlas. 

Touha i zvědavost strachem se násobí,

varuj se spojení s dušemi v záhrobí!

Kdo propadne do tmy v dušičkový čas,

ten jen o dušičkách přijde zpět mezi nás.

Máš rád temné příběhy, kde je od všeho kousek a navrh špetka mystična? Tak to hurá do Stařeny na Dušičkovou improhow. I smrt má své veselé stránky. A hlavně, patří k životu. Tak ji přijď s námi oslavit!

24. 10. 2023

19:00

Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23

Ostrava

Pozor, žhavíme sociální sítě

Na vědomost se dává, že sociální sítě máme a užívat se jich nebojíme. Už nás sleduješ na Facebooku, Instagramu a nemáš dost? Když se Vendula s Adamem hecne, zaplavíme i YouTube. A když se hecne David, tak nás najdeš i na Spotify. A věř tomu, že za každý lajk Vendule stoupne tepovka. A za každou návštěvou na našem webu se Adam orosí.