Záříť 2023

Zdravíme tě,

naše jubilejní 10. sezóna vodami improvizace nabírá jasný kurz. Bude to plavba plná famózních ztroskotání a neviděných úspěchů? Ne. Bude to vytříbená pouť plná zdařilých výkonů? Ano. A na konci této dobrodružné výpravy se třpytí lákavá odměna. Tak co? Jsi připraven s námi vyrazit? Plavba plná nových příběhů a skvělého humoru začíná.

ZVEDÁME KOTVY, NASTUPOVAT!

Jako správní piráti divadelní improvizace se neobejdeme bez staré dobré smradlavé mapy s bájným zapomenutým pokladem. Podařilo se nám poskládat dohromady jednotlivé kousky a zde si můžeš prohlédnout trasu, na kterou se společně s tebou vydáme. Samozřejmě pokud se nebojíš.

DESET LET SPOLU!

První zastávka bude pompézní. Pořádná oslava našich deseti let na scéně. Budeme bouchat šampaňské. Okázale se předvádět v našich dovednostech. A bájit historky o svých nekonečných úspěších. Zkrátka bavit se, co jen hrdlo ráčí. Čekej divokou noc v přístavu Staré arény.

Když jsme v roce 2013 zakládali All Imp, měli jsme vlasy, o dvacet kilo míň a neměli děti. Někteří z nás vlasy stále ještě mají, ale co je podstatnější – jsme pořád spolu. V dobrém, ve zlém, v trapném tichu i ve chvílích uznalého zamručení pozorného diváka v páté řadě. 

Co je však poklad největší, že TY, TY, TY a TY chodíš pořád. A to je skvělé. Proto se na TEBE, TEBE, TEBE a TEBE těšíme na naší čertvíkolikáté improshow! (Adam tvrdí, že prý 155. představení.)

26. 9. 2023

19:00

Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23

Ostrava

Pozor, stále Je léto!

Aspoň pro Vendulu. Letní song se jí ne a ne dostat z hlavy. Nechce v tom zůstat sama. Tak si ho pusť taky do hlavy. Tímto děkujeme ještě jednou Honzovi Krestovi, který nám ji pomáhal nahrát. A trochu nás u toho zpívání procvičil. Znáte to, tichý chlapec hlasivky mele…