O nás

Kdo jsme, co děláme a jak jsme vznikali.

Ve zkratce

Co děláme?


Hrajeme divadlo, které nemá žádný předem vytvořený scénář. Vše vzniká na místě za spolupráce diváků. Vtipné scénky, delší spletité příběhy – co si kdo zrovna přeje. A to za doprovodu skvělých hudebníků, kteří stejně jako my musí bleskově reagovat na vzniklé situace.

Vycházíme z formátu Improligy, na kterém jsme odkojeni. Díky němu a také svým skvělým učitelům z divadla Odvaz jsme vytříbili své improvizační dovednosti.

Kde hrajeme?


Můžete nás vidět v Ostravě. Pravidelně hrajeme ve Staré aréně. Ale protože naše představení nepotřebují mnoho kulis, vystupujeme všude tam, kde se sejdou fajni lidé. A to může být všude.

Jací jsme herci?


Nejsme školení herci. Věnujeme se hraní ve svém volném čase mimo své civilní profese. Někteří z nás dříve prošli amatérskými soubory. Ale vesměs je náš projev civilizovaný. Každý z nás dodává svému hraní svou osobitost. A tahle pestrost je základem z kterého dokážeme těžit stále nové nápady. A jak moc rozdílní jsme? Mrkněte na naše medailonky.

Baví nás to?


Ano. A moc. Máme rádi smích a nečekané výzvy, které nám připraví vždy nápadití diváci. Anebo nechtěně často my sami sobě. Když vše vzniká na místě, nikdy nevíte, co se stane. Vždy je to jiné, osobité. A to je to kouzlo, které nás baví.

Jak jsme vznikali?