Oslovte nás

Jsme jedno tlusté ucho.

Představení nad míru

Náš divadelní improvizační tým je připraven připlést do tvého prostoru nezapomenutelnou zábavu a kouzlo spontánního umění! Chceš-li pro svou firmu, školu nebo své slepé střevo vytvořit originální a jedinečný zážitek, máš možnost objednat si naše spektakulární improvizační představení nad míru. Předvedeme ti úchvatné interaktivní scény, které dost možná budou odpovídat tvým přáním a tematickým tužbám. Dokonale pobaví a budou neopakovatelné. Vše s rizikem zaručeným.

improvizace

120%

komedie

163%

interakce s publikem

239%

Zapomeň na tradiční divadelní představení. Naše improvizační kruťárny jsou plné spontánních vtipů, neočekávaných zvratů, ale hlavně – ty si můžeš zvolit, co chceš zažít! Staň se součástí show a připrav se na hodinu plnou smíchu, emocí a originálních momentů! Kontaktuj nás ještě dnes a zažij divadlo jinak.

Kontakt

info@divadloallimp.cz

Nejbližší představení

18. 6. 2024

17:30

Stará aréna, Ostrava

Párty desetiletí

Naše poslední hraní tuto desátou sezónu bude jedno velké poděkování. Těšit se můžete na raut a welcome drink, letem světem naší společnou historií, super soutěž, improshow a klábosení s námi. Kluci slibovali striptýz, ale čert ví, koho budou svlíkat.

Stará Aréna se otevře v 17.30 a my na tebe budeme čekat doslova s otevřenou náručí. Samotné divadlo začíná v 19 hod. A bude impro, jak ho máš rád.

Kompletní program →