Oslovte nás

Jsme jedno tlusté ucho.

Představení nad míru

Náš divadelní improvizační tým je připraven připlést do tvého prostoru nezapomenutelnou zábavu a kouzlo spontánního umění! Chceš-li pro svou firmu, školu nebo své slepé střevo vytvořit originální a jedinečný zážitek, máš možnost objednat si naše spektakulární improvizační představení nad míru. Předvedeme ti úchvatné interaktivní scény, které dost možná budou odpovídat tvým přáním a tematickým tužbám. Dokonale pobaví a budou neopakovatelné. Vše s rizikem zaručeným.

improvizace

120%

komedie

163%

interakce s publikem

239%

Zapomeň na tradiční divadelní představení. Naše improvizační kruťárny jsou plné spontánních vtipů, neočekávaných zvratů, ale hlavně – ty si můžeš zvolit, co chceš zažít! Staň se součástí show a připrav se na hodinu plnou smíchu, emocí a originálních momentů! Kontaktuj nás ještě dnes a zažij divadlo jinak.

Kontakt

info@divadloallimp.cz

Nejbližší představení

12. 3. 2024

19:00

Stará aréna, Ostrava

Hříšná improshow

Štiplavě provokativní improshow o tom, co máme rádi, ale úplně se tím nechlubíme. Guilty Pleasure v přímém přenosu. Lze si obhájit milostné návštěvy lednice? Prodlevy v honění úkolů? A doje*aná kolena pro jednu minci? Zaskoč s námi dvanáctého března do Stařeny.