Lítospad 2023

Zdravíme tě,

listopad pravda již lehce finišuje, přesto stále ještě může přinést mnoho radosti. Minimálně tolik, kolik je listí na stromech. A jedna obrovská čeká i nás – naše první longovka ala Tarantino. Tak se nech nalákat, kup si rudý svařák a sedni si do první řady. Budeš zírat!

KDO SE BOJÍ, NESMÍ NA LOĎ

Do desáté sezóny jsme vypluli s grácií. A ani teď neztrácíme tempo. Chytni s námi kurz a najdi s námi poklad. Třetí listopadové představení už pomalu klepe na dveře!

IMPROSHOW PODLE TARANTINA

Postav se svému osudu a nebo se rovnou usmaž v pekle. A kecni ještě jednou „Cože?“ a přísahám, že ti nepomůže ani to, že máš podepsanou peněženku.

Quentin Tarantino je mistr svého řemesla a my ti v úterý představíme jeho další film. Ale pozor, v kině ho neuvidíš, na ten musíš do Staré Arény. Chceš být součástí této vybrané společnosti? Tak přijď, naše kvéry ti ukážou směr.

Bang bang, he shot me down

Bang bang, I hit the ground
Bang bang, that awful sound
Bang bang, my baby shot me down

21. 11. 2023

19:00

Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23

Ostrava

JAK JSME ŘÍKALI, JE NÁS VÍC 

A čím více lidí, tím více legrace. A možná i budoucích improvizátorů (Kaba by mohla vyprávět, na impru prakticky vyrostla). V listopadu se Vojtovi a Markét narodila Viktorka, a Kristýnce a Alešovi Michal…, a my vinšujeme hlavně lásku a zdraví. Protože výchova… to je to pravé a nefalšované impro!