Říjen 2022

Zdravíme Tě,

stromy už pomalu začínají žloutnout a ty se jistě ptáš, kam jsme se jako krucipísek hergot pazneht šalina voko pec nám spadla poděli. Neboj se, my startujeme novou divadlení sezónu sice potichoučku, ale s plnou parádou.  

Protože my impro milujeme! A svoje diváky ještě o chloupek více, takže, jsi-li alergik, pozři lék v podobě našeho souhrnu toho, co nás čeká, a co tebe nemine, a věř, že se potěšovat budeš také. Hurá do toho, říjen nás vítá v plné parádě a Vánoce pomalu, ale jistě klepou na dveře … ehm, a to si věděl, že pod stromeček můžete naježit i vstupenky na nás? No nic, tak popojedem!

Jedeme do Japonska

Chceš jet taky? Tak se zastav na Japonské dny v Ostravě, v sobotu sbalíme kufry a procestujeme zemi vycházejícího slunce. Protože jsme čistě náhodou velkými znalci japonské kultury. Hůlky ve vlasech, Godzilla, létající ninjové – nebude chybět žádné klišé. Vypni ledničku, udej kočku sousedce a vyraž s námi na cestu Japonskem. Jsme součástí programu, takže lístek si jde koupit jen na celý den. Ale co je 180 kulí oproti zážitku! Udon na to.

(pozn. redakce: Udon = druh japonské tlusté nudle)

15. 10. 2022
15:00
DK AKORD
nám. SNP 2012
Ostrava

Vymýšlíme orginální názvy představení
aneb houby s octem

Ale že se jich letos urodilo, co? A tak zatímco jedni z posledních sil čistí klobouky bedlí a zdají se jim o nich noční můry. Druzí zčista jasna obléknout plesové šaty a rozhodnout se trávit zábavné večery hrou „Pošlapejme si nohy!“ Gratulujeme k dovršení patnácti let. Také jsme si tím prošli. A pak jsou tací, kteří vyslyší volání říje a hrají starou dobrou hru „Na paroháče“. Zkrátka podzim je tu. V úterý 25. 10. ve Staré aréně se necháme podzimem a jeho příběhy inspirovat. Podzimním show otevřeme oficiálně naši sezónu. Takže si po cestě klidně posbírej kaštany, pozvi depku a sychravé počasí, čapni lahev rumu na zahřátí a dojdi za námi na čaj. Když už nic, Stařena je malá a útulná a bude topit, takže nám bude teplo. Vzácná komodita. A kdo si dá rum, tomu bude ještě víc!

25.10. 2022
19:00
Stará aréna
Ostrava

Máme letní pidiklip!

A je tak krásný, že s ním hodláme otravovat i na podzim. Aneb díky Kamile! Jsi bůh a máš všechny božské vlastnosti. Trochu tě podezříváme, že neodpočíváš ani v neděli.  Takže budeš bůh s malým b. Každopádně jsi tak skromný, že i nad tím bys mávnul rukou. A to my zase ne! 

Kamil totiž není náš dvorní fotograf a videomaker, Kamil umí udělat hezké vzpomínky všem.  Schválně, koukni na jeho profil kamilvitasek.com a kochej se. Nezapomeň tedy, až budeš mít v budoucnu naplánovanou nějakou významnou životní událost a nebo budeš chtít jen zvěčnit všední den, ozvi se Kamilovi. 

Ano, hádáš správně, ani v dalším divadelním roce se nevzdáváme tajných tipů a ukázek toho, jak jsme šikovní. Navíc Kamila rádi zneužíváme, tak proč ho nevychválit v našem letáku, který možná čteme jen my? Navíc … chceme další klip. Protože Markéta a Jan byl skvělý počin!

Pozvali nás na svatbu

A my přijali. Protože z nás v dohledné době zatím nikdo vdavky neplánuje a ruku na srdce – svatební koláč je svatební koláč. To víme, protože tak půlka z nás už do toho praštila. A štastně to dopadlo i s Katkou a Radkem, kterým děkujeme za důvěru. A počasí za to, že nezklamalo a pršelo. Tak hodně štěstí a cukrujte, cukrujte!

Byl sjezd mládeže… 

…a to nejen evangelické. A protože Síma a Kaba jsou věčně mladé a zapálené a s Bohem (teď máme na mysli toho druhého, Kamile) jsou zadobře, tak na začátku září v Ostravě pro účastníky sjezdu domluvily víkendový workshop v Parníku. A nechybělo naše vystoupení. Jedno z našich pokračování Tour de churche. Protože my jsme boží, on je boží… přitahujeme se.

A zrak tě nešálí, Adél je zpátky a v plné síle. Jo, je to přesně ta, o které si říkáš, kdo je to ta na té fotce. Takže bacha, otevírej diář a očekávej dýchnutí múzy.

Měj se kouzelně.

ALL IMP

♥♥♥