Listopad 2022

Zdravíme Tě,

možná, že venkovní hraní nechystáme, ale i tak se dá do toho pořádně šlápnout. Jestli víš, co tím myslíme. Někteří z nás nedávnou zkušenost mají, jak ukazuje úvodní foto.

A tak nelibá vůně, která zavane do nosánků všech tvých blízkých, může lehce prozradit, kudy všude kráčely tvé šlépěje. A proto jsme zde, abychom ti doporučili cestičky, kterými nešlápneš vedle. Protože my, co jsme šlápli do impra, víme, že téměř nikdy nesmrdí. Naopak voní po té nejlahodnější nejpomarmeládovatelnější marmeládě ever. Kde tedy čekají voňavé šlápance? Roluj dolů!

Na počátku bylo impro…

…byl večer a bylo ráno, den šestý. Bůh řekl: „Budu trochu improvizovat.“ A stvořil člověka k obrazu svému. A Bůh viděl, že je vše v prdeli…

Improshow lehce šmrnclá křesťanskou tématikou. Protože Bůh tomu chtěl. A jestli se vymknem kontrole, může si za to sám. Vystoupíme v rámci festivalu Listopadání, který je věnován křesťanským hudebníkům a All Impu. Protože naše Síma je evangelická kazatelka a členka Synodní rady ČCE. A když máš konexe, máš všecko!

Můžeš se přihlásit na celé festivalování. Anebo se jen přijít podívat na nás. U té druhé možnosti to budeš mít i gratis, když efektně mineš klobouk s dobrovolným vstupným. Při dnešní inflaci to je gól!

12. 11. 2022
16:00

STARÁ ARÉNA
Ostrava

Rodina, období neukojitelného blaha…

Rodiče pochopí vždy jen další rodič. Do věku zakládání rodin jsme se posunuli i my. Takže se můžete těšit na večer inspirovaný našimi nabitými zkušenostmi. Překypující láskou, něžností, souznění a neutuchající představou o božském klidu, až konečně to děcko/a vypadnou z domu. Všem nám totiž tak nějak začíná docházet, že si na prsou hřejeme hady, kteří nám naši láskyplnou péči v období puberty vrátí i s úroky.

Protože Terezka začala pracovat v komunitním centru Makovice, což je místo, které se pro rodinnou improshow perfektně hodí. Budeme vystupovat právě tam. Kultura převážně pro ty, co dali život. Kultura pro Porubáky, protože do Ostravy daleko. Začínáme atypicky dřív, ať stihneme pohádku před spaním, když už jsme je, ty bambuly, nechali doma a šli se bavit. Počet míst omezen, lze rezervovat mailem anebo koupit na místě. Kdo dřív přijde, ten sedí.

22. 11. 2022
18:30

Komunitní centrum Makovice
17. listopadu 599
Poruba
Rezervace na e-mailu: zuzana.kuperova@makovice.org

Pavoučí stránky

Pokrok ani rozkrok se sám neudělá. A tak po letech usilovného rozjímání nad tím – jaké by to bylo krásné, kdyby All Imp měl své webové stránky – stalo něco, čemu se sami doposud bojíme uvěřit. Vroucné modlitby našich některých členů byly konečně vyslyšeny. Nebojíme se to nazvat skutečným zázrakem. A byl osmý rok a deváté léto a web byl stvořen. Allimpáci viděli, že je dobrý.

Zbývá samozřejmě doladit pár kosmetických vad, které jsou Adamovi u zadnice. Protože tvrdí, že web je nikdy nekončící práce. A absolutně zbytečná a zkostnatělá záležitost, která nikoho v on-line světě nezajímá. Takže když narazíš na sousloví blablabla a krátký popis na dva řádky, věř, že to někdy doplníme. Časem. Když vesmír dá. A Adam se rozhodne promluvit metajazykem.

Čarokreslíř Adam

Máme mezi sebou génia, o tom žádná. Bohužel i v tomto případě platí staré známé pořekadlo, kde pán Bůh přidal, tam i ubral. Protože život musí být v rovnováze. Adamova múza nemá začátku ani konce, jeho imaginace boří pozemské hranice stejně jako Adam Ondra zákony gravitace. Kdyby Adam chtěl, lidé by se o něj prali a na jeho výstavy by stály nekonečné fronty. Žijící umělec, grafik a kreslíř, který umí jediným pohledem propojit všechny paralelní světy. Jenže on nechce.

Odkaz na jeho web budiž důkazem, že i člověk velkého talentu umí dostát svému slovu, když říká, že web je zbytečná záležitost. Přesto, a i právě proto je Adam naše chlubící okénko a důkaz, jak jsme šikovní. Díky němu jsme v improsvětě viditelní na první dobrou. Adam je tím, kdo tvoří grafiku All Imp. Proto, budeš-li chtít využít jeho talentu, obrň se trpělivostí a napiš mu. Stojí to za to!

Těš se!

Nač?
Na barevný podzim, který umí potěšit duši, ale taky pěkně potrápit tělo.
Na snídani do postele, kterou ti někdo udělá z lásky jen tak. Třeba ty sám sobě.
Na napínavou knihu, kterou budeš louskat za chladných večerů pod dekou.
Na šálek horké čokolády se šlehačkou, která ti poteče po celém hrnku, protože jsi právě vytřel a vyleštil celou kuchyň.
Na svatomartinovskou husu, která si bude lebedit v zelí, obložena knedlíkem a sádlem, protože neměla kejhat, když sv. Martin kázal.
Na první sněhovou vločku, která to bude mít sakra těžké, když uvážíš, že venku je v průměru 20°C.
Ale hlavně se těš na nás, protože my máme plány a s tebou v nich počítáme. Budeme hrát, dokud se budou bránice třepat.

Lidská bránice

Měj se kouzelně. A klidně i božsky.

ALL IMP

♥♥♥