Květen 2022

 

 

 

 

 

V květnu jedeme na turné!

Zdravíme Tě,

 

květen je měsícem lásky, slávy matek, třech zmrzlých a Žofie. A prvních teplot, které atakují dvacet stupňů. A taky našeho dalšího newsletteru, který bude podlamovat kolena a atakovat dobrou náladu.

 

V květnu vyrazíme za hranice Ostravy a pojedeme své turné s improvizací na jih. Zní to slibně, že? Tady je naše trasa.

 

 

První zastávka: 

Jsme slavní. Oslovili nás přímo až z obce Krásná. Tak daleko sahá náš věhlas. Pozvali si nás k příležitosti svátku matek. Měli jsme v plánu něco podobného zahrát v Ostravě, ale možnost hrát jen Krásným maminkám nás nadchla.

 

Akce je to pravda soukromá. Pokud bys chtěl přijet, asi tě zklameme. Musíš být totiž fakt Krásná maminka, která to má zapsané v občance – v kolonce bydliště. Navíc bylo třeba se nahlásit do pondělí na obecním úřadu.

 

Ale věz, že kdybys měl životní nutkání pozvat si nás na nějakou tvoji událost, napiš – na email nebo přes soc. sítě.

 

Další zastávka: 

Frýdek nám totiž hodil rukavici. Vyzval nás na souboj v improvizačním umění. Nebude to mistrovství světa, nejsme Fibingerová. Ale koule potřeba budou. Meziměstský zápas podle našeho gusta. FrMol má silný fanklub. Abychom měli šanci rovnocenného boje, bude se nám hodit tvoje podpora. Takže pokud jsi ve městě s pomlčkou byl jako my naposledy na školním výletě, je teď ideální příležitost si naplánovat výlet sobotní. Potečou slzy a pot. Aby ne. Termín je konec května. A kdo ví, jestli je tam klimatizace. 

 

FrMol – improvizátoři z Frýdku-Místku

Jedna zajímavost. Pokud nás znáš delší čas, jistě si vzpomeneš na charizmatickou Andy, která s námi vystupovala. Přišla pauza. Respektive, přišly děti. A jak jde čas, má ho teď i trochu nazbyt. A to znamená jediné – Andy je zpět. Vrátila se k improvizaci. Hraje nyní ve Frýdku. Neteskníme, jsme vizionáři. Víme, že se jednou na společném jevišti opět shledáme.

Improzápas: FrMol vs. All Imp

28. 5. 2022

19:00

Klub D.N.A.

Frýdek-Místek

→ rezervace zde ←

 

 

 

Konečná: 

Naše super brutální velkolepé turné zakončíme až v daleké Olomouci. To bude v červnu. Berte to jako takový malý teaser. Bližší info dáme zavčas vědět.

19.11. 2019 a cestou na zápas do Olomouce

A aby to nevypadalo, že budeme jen cestovat. Tak v červnu bude i představení v Ostravě. To znamená, že těšit je se na co.

 

A s novinkami nekončíme. Přidáváme i ještě něco málo ze zákulisí našich životů.

 

 

Eva dělá rozhovory

Máme mezi sebou lidi různě talentované. Eva je (s)tvořitel. Jednak má doma dvě děti a jednak pořádá holčičí sabaty, aby nás všechny přesvědčila, že vyrábět a zdobit může každý. My jí na oplátku svými výtvory dokazujeme, že její talent je výjimečný. Nevzdává/me se však.

 

Chceme tím říct, že vyrábí nádherné šperky a dekorace do bytu. A fler.cz si ji vybral, aby s ní natočili rozhovor o její tvorbě. Takže pokud se chceš o Evě a jejím kreativním světě dozvědět víc, koukni na video.

 

A nebo ťukni na Evin Flér a rovnou si něco kup. Protože hádáš správně, tohle je reklama. 

→ Evee Art ←

 

 

Pořád se učíme

Žádný učený z nebe nespadl. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Říkal to i Komenský, že škola hrou. A Cimrman by k tomu dodal něco ve smyslu debil, blbeček, debil, blbeček a támhle vzadu dva blbečci vedle sebe.

My si na naše víkendové soustředění pozvali Sašu Dvořáka, který je improbohem políbený, vesmírně talentovaný, empatický, a co by ani čert nechtěl, neskutečně pohledný. Ach, och, ich. Mozkové závity i slzné kanálky tekly proudem. A protože jsme si, jak je naším dobrým zvykem, selfíčko s ním neudělali, dáváme k dobru momentku z večerní party už bez Saši. Pokud jste si kdy přáli vidět nám přímo do kuchyně, tohle je ten moment. Ginu, vývaru, našim trénérům, nám i tobě zdar a sílu.

 

Měj se kouzelně.

ALL IMP

♥♥♥