Duben 2022

 

 

 

 

 

V dubnu se vracíme do Staré!

Zdravíme Tě,

 

říkali jsme si, že jsi možná zrovna smutný a rozhodli jsme Tě potěšit. A co jiného zvedne náladu, než jeden z mnoha tisíců newsletterů, které ti denně přistanou do schránky. Ha! Však tento náš je výjimečný, je totiž úplně první, který vůbec kdy posíláme.

 

Takže! Co se v poslední době událo? Co nového se chystá? Zde je smršť ukrutných informací.

 

 

 

Improshow: Drsné devadesátky

Zažijte s námi znovu ten pocit, kdy po pádu komunismu někteří uvěřili, že mohou mít všechno. Krev bude tuhnout a nervy téct, protože na scénu přijdou tesilky, divoké košile, prestižky, divné vlasy, walkmany a Bravíčko. To už je důvod k obavám. Ale ne s námi! Jsme devadesátkové děti, tak si s námi pojďte hrát!

 

Bude to představení, které od nás neznáte. Pokusíme se totiž během večera ztvárnit celý jeden příběh. Žádné krátké skeče. Ale poctivá longforma. Nebudou chybět kostýmy, rekvizity. A samozřejmě, že vše bude vznikat přímo na místě. V loci prostorách Staré arény. Přijďte se okouzlit nečekaným.

→ vstupenky zde ←

 

 

 

 

Dělali jsme anketu…

V březnu jsme se (možná přímo i Tebe) ptali na pár otázek, které nám vrtali hlavou. Možná Tě zajímá, jaký byl výsledek?

 

My jsme si potvrdili to, co už jsme tušili dlouho – máme ty nejlepší diváky a fanoušky v jednom. A vězte, že na webu stále pracujeme (pravda však je, že na to Adam peče), sprosťáren se snažíme vyvarovat a stále vymýšlíme, co by se Vám mohlo líbit. Na květen hodláme zařadit znovu Přiveď mámu, pamatujete se na tuhle akci? Jedno oko nezůstalo suché.

 

 

 

Střípky z minula minula…

V březnu jsme hráli Improshow v Porubě. Oslavovali jsme Den žen. Kdo se přišel podívat, odnesl si nějaký ten karafiát a snad i trochu té zábavy a smíchu, o kterou jsme se usilovně snažíme. Cítili jsme od diváků velkou podporu. A proto všem velké díky!

 

Ani jsme si neudělali žádnou fotku. Od té doby, co je Kristýnka na mateřské, ta selfíčka flákáme. A tak aspoň tady se podařilo vyfotit náš „HarryPotterGang“ z filmové párty v Odvazu.

 

Měj se kouzelně.

ALL IMP

♥♥♥