Květrn 2023

Zdravíme Tě,

tento měsíc se můžeš obléct do teplých slunečních paprsků, do květy obsypaných větví třešní, a taky provětrat tu novou sukni… a taky mámu, to až poběžíte společně do divadla. Protože květina potěší, ale lístek na impro je lístek na impro. Hlavně je to společný čas, takže win-win akce. Aneb Svátek matek je již tuto neděli, tak nezapomeň! My pro jistotu posíláme krátký přehled!

Přiveď mámu!

Máma mele maso. Malí mecenáši manifestují money. Mírotvorci mají mozkové mizantropy, myšlenky marně míří mimo mozek. Mizerná matematika. Marnost, marnost. Malárie mutuje, masokombinát maká, mikáda mají minus. Míšo, máš mašlovačku? Moderna maloměšťáků. Mileniáni malují moukou monogramy. Matrace mastí malinami. Mamánci mektaví. Marš na místo, mutante mourovatý. Máma miluje. Moc.

Můj/tvůj/náš/váš improevergreen. Přiveď mámu jsme začali roku 2019. V úterý to bude v řadě potřetí (bo covid roky se nepočítají). Trojka je magické číslo, máma je n/vesmírná bytost. A o mateřství to celé bude. Tak vezmi celou rodinu a doražte na naše možná poslední oficiální představení této sezóny!

16. 5. 2023
19:00
Stará aréna

28. října 49/23
Ostrava

Jedeme do Boskovic!

Jestli má něco říz stejně jako ostré meče Hattori Hanza, tak to je hraní v Boskovicích. Domací tým Lísky, sál plný milovníků impra a blažená nálada. Chceš to zažít a podpořit Jitku, Terezku a Adama? No tak hurá do kraje, kde se to po slovenski pusuje jedna báseň.

26. 5. 2023
19:00

Zámecký skleník Boskovice
Hradní 640/3
Boskovice

Momentka z roku 2019, čert ví, jak ten zápas vůbec dopadl. Ale zliskali jsme se, o tom žádná.

Měj se kouzelně.

ALL IMP

♥♥♥