Dlben 2023

Zdravíme Tě,

čeká tě jedna velká novina na úvod. Zachřestí s tebou neřesti. A nebude chybět ani selfíčko a jedna srdceryvná omluva nakonec.

TELEVIZE

Protože Petr má kontakty všude, stalo se, že nás před pár měsíci oslovila televize Seznam pro dlouhodobější spolupráci. A konečně máme možnost představit výsledek společného úsilí. Bude se jednat o krátký televizní formát. Jeho kontury už se dolaďují ve střižně. A my vám zatím můžeme s velkou fanfárou představit jeho název. Marketing si žádal něco poutavého, genderově korektního a lehce zapamatovatelného. Tramtadá. Prcat šukny!

Jak se ti líbí? Sleduj náš Facebook a Instagram, kde postupně budeme odkrývat další podrobnosti. A nevěř fámám, které by tvrdily, že se jedná o Apríl.

O NEŘESTI

Přiznej se. Zase jsi odložil všechny nepříjemné povinnosti a proležel den u stupidního seriálu. Že jsi znovu pomlouval/a své přátelé za jejich zády. Všechny ty nezaplacené žvýkačky se neocitly ve tvé kapse nešťastnou náhodou. Ta provrtaná kolena pro jeden grejcar. Ty noční milostné návštěvy lednice. Že ta váha není rozbitá a váží správně. A přiznej, že hadi nemluví. Takže?! Kdože tě to navedl sáhnout po tom zakázaném ovoci? 

My se ke všemu přiznáváme. A ještě o tom všem zahrajeme v improvizačním představení o neřesti. Lenost, chtíč, pýcha, chamtivost, hloupost, lakota, lež, sprostota… Štiplavě provokativní improshow. 

25. 4. 2023
19:00
Stará aréna

28. října 49/23
Ostrava

Den s učiteli

Být učitelem není jen povolání, to je poslání.  Radost a řehole v jednom, mnohdy finančně nedoceněná. Praktické příklady táhnou více než teorie, boj o udržení pozornosti nikdy nekončí. Souzníme, proto hrajem … kor, když si nás v Opavě objednali. Bylo to milé zakončení března.

A než se dopila káva, tak jsme měli hotovo. Chceš nás místo zákusku? Tak si nás objednej!

Omluva

V březnovém newsletteru jsme uvedli nepravdivou informaci, za kterou se hluboce omlouváme. A sice, že nás bude o jednoho více. Bude nás více o přesně tři členy, protože někdo z nás opravdu JE těhotný. Upozornili nás na to sami autoři bičíků a vajíček a my jim touto cestou gratulujeme.

Tipování, kdo je ten šťastný, spouštíme za 3 … 2 … 1 … Aneb, kdo nečeká dítě v roce 2023, jako kdyby nebyl.

A ještě jedna omluva, pro ty, kteří se potřebovali ujistit, co z tohoto mailu je Apríl. Omluvujeme se, že museli dočíst až sem. Ano, název a televize je vymyšlená. 

Měj se kouzelně.

ALL IMP

♥♥♥