Květen 2024

Zdravíme tě,

tvůj hot líbesbríf je tady a tvoje schránka je ho plná. Tak až budeš mít pod třešní dlouhou chvíli, proklikej se k nám. Protože je fajn mít v záloze plán, kam jít na další rande. Běž do toho s pocitem, že dnes to neskončí! V květnu plánujeme hned dvě akce, a i když už jsou meze skoro suché, tak je fajn skočit si i za kulturou a potěšit srdce. Protože amor míří přímo doprostřed!

ROSAMUNDA PŘICHÁZÍ, RADUJME SE, VESELME SE!

Tak schválně, poznáš, v jakých filmech zazněly tyto legendární věty, které lahodí všem smyslům?

„Přinesla jsem meloun!“

„Jenomže ty sis bral maminku, kdežto mně tady vnucuješ samý cizí holky.“

„Svině klouzavý.“

„Miluji tě.“ „Já vím.“

„Výborné, čtyři hodiny u plotny a naservíruješ nám modrou polívku, omeletu a marmeládu.“

A nás zajímá… vymyslíme i my nějakou, která se s námi potáhne jako duha za jednorožcem? Hlad za zlatým prasátkem? Sliz za slimákem? Ijáček za medvídkem Pú?  Drobky za vaším mužem?

Naše druhá longovka tohoto roku je výborná příležitost, kterak změnit náhled na Rosamundu a dát německé romantice ještě šanci. I když máš knírek a chlupaté nohy. Lásku a improvizaci všem! Přijď podpořit jeho a ji na cestě za žili šťastně až do smrti. Bude to tak sladké, že i diabetici si přijdou na své.

14. 5. 2024

19:00

Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23

Ostrava

TOUR DE CHURCH

Naše spolupráce s evangelíky je zkrátka boží záležitost. Jen oni nám dovolí odsunout stůl Páně, abychom měli prostor pro hraní. Co pro nás je za čáru, to je pro ně začátek. Víru v posmrtný život nezastavíš. A víš, co je zaručeně vždycky pobaví? Když se pokusíme odkazovat na Bibli. Nevěříš? Tak za námi přijď do kostela. Možná dojde i na modlení!

28. 5. 2024

18:30

Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23

Ostrava

V ČERVNU BUDE PÁRTY DESETILETÍ!

Náš ostrov pokladů. Naše desáté hraní v rámci naší desáté sezóny. Grande finale. Tečka. Chystáme párty s programem jako poděkování za ty společné roky. Těšit se můžeš na welcome drink, raut, imporshow, soutěž, hrabání se v minulosti, hrabání se v přítomnosti, fotokoutek a taky na nás. Moc rádi s tebou tuto sezónu zavřeme, tak si nás nenech ujít. Párty v podobném stylu bude pak až zase za 10 let, a to už tak hezcí budeme jen zevnitř! Tak hurá do Stařeny!

18. 6. 2024

Door open 17:30
Představení 19:00

Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23

Ostrava

PUSA

Líbat a nebo nelíbat, toť věčná otázka. I věcná…, protože kdo zná odpověď, když jaro letos začalo tak brzo, že hrozí, že v květnu se už bude člověk líbat pod plody a ne květy? No my ne. A protože hledáme metafory ve všem, tak bacha. Jedna pusa a bejby na cestě. Ale zase líbat se je fajn, spaluješ kalorie a živíš motýly v břiše. Motýl je malý, bude dost místa i pro ten plod. Tak zboř všechny ploty a buď vděčný za každou pusu!