Červen 2024

Zdravíme tě,

člověk párkrát mrkne a je konec. Jakože ne konec nás, ale konec naší desáté divadlení sezóny. Kdyby Vendula byla lepší plánovací typ, mohlo to skončit jako v každém dobrém příběhu svatbou. Takto to spolu budeme táhnout dál na čestné slovo a věřit tomu, že naše přátelství je skutečně TEN ostrov pokladů, TA třešnička na dortu, TO nejvíc nekonečné potěšení a blaho, kterého lze v tomto světě dosáhnout. My v červnu už obvykle nehrajeme, ale letošní divadelní rok je výjimečný, proto jsme si pro tebe připravili finální pecku a radost v jednom. Tak u toho buď s námi, je to totiž i tvoje oslava!

PÁRTY NA OBZORU

Jestli váháš, neváhej. Párty tohoto roku už pomalu klepe na dveře. A věř, že my u nich budeme stát s otevřenou náručí a budeme toho mít v ruce více než jen chleba se solí! Zveme tě s láskou na večer plný dobré nálady a impra, jídla a pití. Protože jsi to ty, kdo nás už deset let podporuje a chodí a baví se. A my tohle oceňujeme!

Gastro Vojta klade důraz na raut, jídlo táhne. Introvertní Adam chce nezávaznou organizovanou zábavu, má rád řád, a my slibujeme legraci. Srdcař Honza hlasuje pro striptýz, jednak aby podpořil Adamovu myšlenku o programu, a taky, na každé hraní si bere hezké spodní prádlo a je mu líto, že se o tu radost nemůže podělit. No a holky… holky to jako vždy dotáhnou. Ale svlíkat se budou až doma!

18. 6. 2024

Door open od 17:30
Představení v 19:00

Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23

Ostrava

VYTAHUJ KAPESNÍKY!

My si totiž přes léto dáváme divadelní prázdniny. Jasně, jsme spolu v myšlenkách, a někdy i na drátě. Chodíme spolu do lese a máme z toho houby. Pořádáme grilovačky a dost se u toho někdy potíme i slzíme. Nafukujeme bazény a někdy i svá ega. Pečeme koláče a někdy pečeme na všechno. Počítáme hvězdy, děti, pihy a někdy do desíti. Svlažujeme zahrady a osvěžujeme hrdla. A taky myslíme na impro a plánujeme další sezónu. A přejeme si, ať je vždy tak báječná a o chloupek lepší než ta předchozí. Protože impro je srdcovka. Buch buch. Buch buch.