Leden 2024

Zdravíme tě,

čas běží stejně rychle jako Forrest Gump, máme tu nový rok. My ten letošní vstup oslavili netradičně, a sice hraním v našem mateřském přístavu, Staré Aréně. Silvestr jsme tak trávili dohromady, viděli jsme se i s Vámi a společně si přiťukli, ať nás čekají jen samé parádičky. A že se ptáš, co nás čeká? Tak na to si pojďme společně posvítit. Blik.

JEDEME!

V novém roce nás nezastaví nic, máme nabito, máme pirátský plakát, vítr v zádech a plujeme. Přidej se s námi na tuhle neprošlápnutou improcestu!

LEDNOVÁ PŘEDSEVZETÍ

Tak co, kolik? Kolik předsevzetí je dost předsevzetí? A kolik ti jich proletělo hlavou, když ti nad hlavou začaly pálit ohňostroje a korkové špunty? A teď je na řadě ta nejzákeřnější otázka vůbec – kolik předsevzetí jsi v životě dodržel a dotáhnul až do konce? 

Ať máš na svém kontě nulu a nebo nekonečno, jsi náš člověk… hledáme inspiraci všude. Tak za námi do Staré Arény dojdi, hrajeme dříve než řekneš předsevzetí!

16. 1. 2023

19:00

Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23

Ostrava

JAK SI USTELEŠ, TAK SI I LEHNEŠ

A my pro tebe chceme v roce 2024 čechrat to nejlepší impro, abys večer, až budeš zavírat oči, měl pořád ještě úsměv na rtu. Člověku se pak zdají hezčí sny. A taky, když se ve spánku usmívá, nevypadá jako baset v běhu.