Úmor 2023

Zdravíme Tě,

to neskutečné šimrání. Ty lechtivé myšlenky. Bláznivé nápady. Návaly euforie. Ale i pocity nejistoty, trocha trémy. Nepokazí se to? Svět je najednou barevnější. Když jste spolu, čas letí jak pominutý. A tak se vleče, když nejste. Kdy to zas bude? Znáte to? Ano. Přesně. Ty pocity, než přijde další improshow. Takže. Co jsme nachystali na únor?

VALENTÝNSKÁ IMPROSHOW

…To, když se střetly jejich zornice. Ona v něm neviděla zanedbaného strojního mechanika s řádně vypěstovaným absťákem. On neviděl vyčpělou trafikantku se srdeční arytmií bez budoucnosti. Vzduch byl naplněn. Byl to ten okamžik, kdy vstávají chloupky v chřípí. Kdy se probouzí zapomenuté plícní komůrky z klinického spánku. Kdy zvoní ušní bubínky těkavou serenádu. A nepravidelný srdeční tep přináší ty slastné okamžiky chvilkových mdlob. Ó, ty svatá sliznice, ty mocná čarodejko! Ať serotonin více zmlží ty neduhy žití, které, ano, nechtějí vidět, a prodlouží ten prchavý okamžik štěstí! Láska vibruje každou buňkou…

Když se zdá život přílíš krásný, je jen krůček od katastrofy. Není však překážek, které by nepřekonala nefalšovaná čirá láska. Nesmrtelné téma, které chceš zažít.

11. 2. 2023
19:00
Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23
Ostrava

SOUSEDSKÁ IMPROSHOW

Sousedé, když se mají rádi, tak si pomáhají. Navštěvují se. Obdarovávají se navzájem zavařeninou, buchtami a zeleninou ze zahrádky. Společně grilují. Zeptají se, když si chtějí vypůjčit nářadí. A vracejí ho. Jejich děti si spolu hrají. Slušně zdraví, neběhají a nekřičí jak paviáni. Sousedé nepouštějí na plný pecky svoji novou HiFi soustavu. Ani ve dne. Davají si pečlivě pozor, když vyjíždějí z garáže, aby nepřejeli ten krásný záhon chryzantém u souseda. Nevypouštějí si na oplátku ventilky u pneumatik. Nenechají kálet svoji Bobinku nebo Ferdíka před sousedovic vchodem. Nečmárají ošklivé nápisy. A už vůbec ne na cizí majetek. A rozhodně neposílají žádná anonymní udání na magistrát za porušení obecních pořádků. Žijí spolu šťastně a děkují za každý nový den, který jim zpestří opětovné setkání s milovaným sousedem.

25. 2. 2023
19:00
Komunitní centrum MAKOVICE

17. listopadu 599/30
Poruba
Rezervace tel.: 777 994 069

Měj se kouzelně. A klidně i zamilovaně. Na valentýnské bude i Síma – takže i božsky.

ALL IMP

♥♥♥