Brrzen 2023

Zdravíme Tě,

co se nikdy neokouká, jsou nové tváře. A v březnu jich bude až mnoho. Bude totiž konkurz! Kromě toho jedeme na improzápas do Frýdku-Místku. A tam člověk potká lidí… A ještě jednu velkou novinku se dozvíš, když se ti podaří dočíst až na konec. Jak říkáme… nových tváří není nikdy dost. Takže se hoď do zenu a buď dobrý!

KONKURZ

Víte, co je to konkurz? To je takové to, když se přijde ucházet o roli hlavní mužské postavy sto herců, ale režisér si stejně vybere herečku, která se s ním vyspala večer předtím. Ovšem náš konkurz bude jiný příběh. Připojí se k nám hrst nových, čerstvých, neokoralých improvizatorů, kteří chtějí dobýt svět a Vaše srdce, ne klín! A kdo ví, možná někteří z nich zazáří tak, že se stanou novými „memy“ na internetu. A budete to vy, diváci, kteří rozhodnou o vítězi. Zavčas kup lupen, tohle bude stát za to!

21. 3. 2023
19:00
Stará Aréna Ostrava

28.října 49/23
Ostrava

Fajt s Frmolem

EDIT: Vždycky máme velké plány, že tenhle newsletter pošleme první den v měsíci. A pak týden po honíme termín. Takže tohle už je minulost. Prohráli jsme 5:3, a je to naše vina, protože  Frmoláci mají solidní základnu. Alespoň máš aktuální fotku ze zápasu.

My už mezi sebou moc nezápasíme, čert ví proč. To se raději pohádáme. A to je teprve vzrůšo. A přitom improzápas jako takový je pramatkou impra, přišla s tím v 70. letech minulého století Kanada. Takže když jdeš na zápas, posouváš hranice všedního dění, a tak trochu cestuješ. 

4. 3. 2023
19:00
Klub DNA

Je nás o jednoho víc!

Zcela výjimečně, nikdo není těhotný. Nerýsuje se ani žádný vztah, a to jaro klepe na dveře! A ani Síma nemá další miminko, které by tak chtěla. Je známá tím, že mlsně obchází všechny kočárky v domění, že se rozestoupí oblaka a zeshora se ozve TEN zvučný hlas: „Tak už si ho konečně vezmi!“ Prostě jsme přibrali Honzu do družstva

Tady jsou důvody:
1) Je super.
2) Bude se letos ženit a my svatby rádi. 

Je to pravý gentleman. Rozená zdvořilost a respekt. Tento skvostně vyhlazený povrch mramoru má chování tak uhlazené, že byste v něm mohli spatřit stroj na broušení diamantů, který dokáže udělat z každého momentu něco výjimečného.

A jestli byste s ním chtěli diskutovat, musíte být velmi obezřetní. Je nesnadné neodolat jeho charismatu a výmluvnosti. Tento lingvistický jednorožec, tato mluvící šlehačka na dortu, používá slova jako náboje do kulovnice, vždy přesně a trefně, připravené k výstřelu.
Jeho schopnost improvizace je obdivuhodná a dokáže si poradit s každou situací. Umí bavit a potěšit, stejně jako překvapit. Není tedy divu, že jsme ho pozvali do našeho týmu. Tímto představujeme našeho nového člena. Honza Menzl.

Měj se kouzelně.

ALL IMP

♥♥♥